Czartery jachtów Barcelona - Hiszpania

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Czy warto odwiedzić Barcelonę? 

Stolica Katalonii, czyli Barcelona to miasto, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Jednakże, Barcelona to nie tylko Sagrada Familia i stadion FCB, jest to wyjątkowe miasto, które ma do zaoferowania o wiele więcej. Jednym z dzieł Gaudiego, które koniecznie trzeba zobaczyć jest Park Güell. Co ciekawe, w parku znajdują się dwa małe pałace, które swego czasu zamieszkiwali Gaudi i Güell. Jeśli chcecie poczuć prawdziwy klimat Katalonii wybierzcie się na targ spożywczy La Boqueria, przy alei La Rambla. Na targu nie tylko kupicie świeże owoce i warzywa, ale także skosztujecie lokalnych przekąsek takich jak churrosy i smażone owoce morza. Po całym dniu zwiedzania warto się udać się na plaże i rozkoszować winem przy promieniach zachodzącego słońca. 

Jak wyczarterować jacht w Barcelonie? 

Czarter jachtu w Hiszpani jest niezwykle prosty. Jeśli planujesz samodzielnie żeglować po hiszpańskich wodach musisz posiadać patent co najmniej jachtowego sternika morskiego. Jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień możesz wyczarterować jacht ze skipperem, który doradzi Ci, gdzie warto popłynąć oraz pokaże najpiękniejsze zakątki Katalonii. Dalej zastanawiasz się, jak wygląda czarter jachtu w Barcelonie? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci zorganizować wakacje życia na jachcie. 

Planujesz czarter jachtu w Barcelonie? Zastanawiasz się, dokąd popłynąć i jakie patenty są wymagane, żeby samodzielnie żeglować w Hiszpanii? Jesteś we właściwym miejscu! Tutaj znajdziesz najlepsze oferty czarterów w Barcelonie i dowiesz się, co warto zobaczyć w słonecznej Hiszpanii! 

Filtry
data rozpoczęcia: 16-12-2023
długość rejsu: 7
lokalizacja: Hiszpania, Barcelona
Wyniki: 3
Sortowanie:
Jeanneau Cap Camarat 7.5 DC
KABINY 1
DŁ. 7.35 m
2023-12-16
KOJE 1
WIEK 7 lat
OKRES 7 dni
Prestige 32
KABINY 2
DŁ. 10.40 m
2023-12-16
KOJE 4 + 2
WIEK 16 lat
OKRES 7 dni
Menorquina Yacht 100
KABINY 2
DŁ. 10.45 m
2023-12-16
KOJE 4
WIEK 9 lat
OKRES 7 dni
NASZE MARKI