Czartery jachtów Lanzarote - Hiszpania

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Dlaczego warto zobaczyć Lanzarote? 

Lanzarote to hiszpańska wyspa na Oceanie Atlantyckim, będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa znana jest z wulkanicznego klimatu, rybackich wiosek oraz niesamowitych krajobrazów. Będąc na Lanzarote koniecznie trzeba zobaczyć wulkan Caldera Blanca, wchodząc na jego szczyt można podziwiać widok niczym z Marsa. Ponadto Lanzarote to skarbnica pięknych i różnorodnych plaż, jednym słowem miejsce idealne do wypoczynku. 

Jak wyczarterować jacht na Lanzarote? 

Rejs jachtem po wyspach Kanaryjskich to niezwykła przygoda. Jednakże, nie możemy zapominać o bezpieczeństwie i zatroszczeniu się o kwestie formalne. Czarterując jacht na Wyspach Kanaryjskich musimy posiadać co najmniej patent jachtowego sternika morskiego. Nie posiadasz wymaganego patentu? Nie musisz rezygnować z wymarzonych wakacji na jachcie. W takiej sytuacji polecamy wyczarterować jacht ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo całej załogi. Ponadto doświadczony skipper pokaże Ci najpiękniejsze zakątki Lanzarote, o których nie przeczytasz w przewodnikach. 

Nie masz pomysłu na urlop? Szukasz ciekawych miejsc, w których spędzisz wymarzone wakacje? Zastanawiasz się, czy warto wyczarterować jacht z Lanzarote? Zdecydowanie tak! Tutaj znajdziesz najlepsze oferty czarterów i dowiesz się, gdzie warto popłynąć na Wyspach Kanaryjskich.

Filtry
data rozpoczęcia: 27-07-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Hiszpania, Lanzarote
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI