Czartery jachtów Tortola - Karaiby

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Dlaczego warto spędzić wakacje na Tortoli?

Jeśli marzycie o miejscu, w którym niezależnie od pory roku jest gorąco to na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych odnajdziecie się idealnie. Przez cały rok temperatury sięgają powyżej 25 °C, dzięki czemu można rozkoszować się urlopem, bez strachu o pogodę. Ponadto, Tortola to idealne miejsce, żeby rozpocząć rejs, gdyż możliwości tras mamy nieskończenie wiele. Na początku, warto się udać na jedną z najpiękniejszych plaż na Karaibach, The Bath na wyspę Virgin Gorda, która zaskoczy Was nie tylko piękną plażą, ale także niezwykłymi formacjami skalnymi. Warto pamiętać, że niezależnie od tego, gdzie popłyniecie, na Karaibach nie można się nudzić, pływanie żółwiami, delfinami, oglądanie przepięknych raf koralowych, czy zwiedzanie bezludnych wysepek to tylko nieliczne z atrakcji, które oferują nam Brytyjskie Wyspy Dziewicze. 

Jak wyczarterować jacht w Tortoli? 

Jeśli planujesz samodzielnie czarterować jacht na Karaibach musisz posiadać patent jachtowego sternika morskiego oraz uprawnienia radiooperatora. Żeglowanie po Brytyjskich Wyspach Dziewiczych wymaga nie lada umiejętności oraz doświadczenia. Liczne rafy koralowe oraz silne wiatry, które mogą występować między czerwcem, a listopadem sprawiają, że warunki do żeglugi nie są takie proste. Jednakże, jeśli nie posiadacie odpowiednich uprawnień lub chcecie zdobyć więcej doświadczenia pod okiem doświadczonego żeglarza polecamy wyczarterować jacht ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo całej załogi oraz pokaże Wam najpiękniejsze miejsca na Karaibach. 

Planujesz czarter jachtu na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych? Zastanawiasz się, gdzie warto popłynąć z Tortoli? Szukasz pomysłu na ciekawe trasy? Jesteś we właściwym miejscu! U nas znajdziesz najlepsze oferty czarterów jachtów w Tortoli. Ponadto, dowiesz się jakie uprawnienia żeglarskie są wymagane, żeby samodzielnie żeglować po Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. 

Filtry
data rozpoczęcia: 27-07-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Karaiby, Tortola
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI