Czartery jachtów Bodrum - Turcja

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Czy rejs z tureckiego Bodrum to dobry pomysł? Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że wiesz, jak go zorganizować. Jeśli szukasz rzetelnych informacji, najlepszych ofert czarterów i propozycji ciekawych tras to jesteś we właściwym miejscu! Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące czarteru jachtu w Turcji. 

Filtry
data rozpoczęcia: 09-03-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Turcja, Bodrum
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

Dlaczego warto wyczarterować jacht z Bodrum? 

Bodrum to przepiękne miasto położone w południowo-zachodniej Turcji. Nadmorski kurort oferuje piękną architekturę, niezwykłe krajobrazy oraz rajskie plaże. Będąc w mieście koniecznie trzeba zobaczyć Mauzoleum w Halikarnasie, czyli jeden z siedmiu cudów świata starożytnego. Warto również wybrać się na spacer po starym mieście i potargować się na lokalnym bazarze. 

Kiedy wyczarterować jacht w Turcji?

Sezon żeglarski w Turcji trwa dłużej niż w Grecji czy Hiszpani, dzięki czemu możemy się cieszyć piękną pogodą od maja do października. Jeśli nie lubicie upałów proponujemy wyczarterować jacht w kwietniu lub listopadzie, kiedy to temperatura waha się w przedziale 18-20 st. C za dnia. Warto pamiętać, że wynajmując łódź poza sezonem mamy większy wybór jachtów oraz niższe ceny. 

NASZE MARKI