Czartery jachtów Zakintos - Grecja

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Warunki żeglarskie na Zakintos

Powodem, dla którego czartery jachtów na Zakyntos cieszą się tak dużą popularnością, jest z pewnością urok tego miejsca (jest ono uznawane za najpiękniejsze w całym archipelagu Wysp jońskich).

Najważniejsze jednak, że wyspa i jej okolice oferują doskonałe warunki żeglarskie, fantastyczne plaże i prawdziwie przyjazne wody. Sprawia to, że czartery jachtów na Zakintos są odpowiednią propozycją nawet dla początkujących żeglarzy lub dla niedoświadczonych załóg pływających z dziećmi.

Ile kosztuje czarter jachtów na Zakynthos?

Termin dokonania rezerwacji jest istotny, jednak równie ważny jest termin samego rejsu. Sezon żeglarski w Grecji jest dość długi, dlatego ceny wynajmu łodzi w jego trakcie bywają bardzo różne. Poniżej zamieszczamy przykładowe ceny czarterów jachtów na Zakintos: 

  • pięciokabinowy jacht Bavaria Cruiser 51 w maju kosztuje 3800 euro za tydzień,
  • w sierpniu ta sama łódź to już wydatek rzędu 4700 euro za tydzień
  • na początku października, kiedy jest chłodniej – tylko 3500 euro.Uprawnienia żeglarskie w Grecji na Zakynthos – wymagania

Aby poprowadzić jacht w Grecji, trzeba mieć co najmniej patent jachtowego sternika morskiego. Nie ma natomiast obowiązku posiadania certyfikatu radiooperatora. 

Warto jednak pamiętać, że lokalne prawo wymaga, by w załodze oprócz kapitana był tzw. co-skipper (nie musi on mieć patentu), czyli osoba, która potrafi na tyle dobrze obsłużyć łódź, by w razie konieczności doprowadzić ją bezpiecznie do najbliższego portu. Czy jednak to oznacza, że jeśli nie masz uprawnień, czartery jachtów na Zakyntos są poza Twoim zasięgiem? Nic z tych rzeczy!

Wielu żeglarzy, planując rejs w Grecji, wybiera czartery jachtów na Zakyntos. Jeśli Ty również pragniesz zakosztować prawdziwie śródziemnomorskich klimatów, nacieszyć się słońcem i antyczną kulturą, to jesteś w odpowiednim miejscu! Tu znajdziesz wszystkie informacje, jakie będą Ci niezbędne do zorganizowania rejsu marzeń

Filtry
data rozpoczęcia: 29-06-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Grecja, Zakintos
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

Czarter jachtu na Zakintos - kiedy szukać najlepszych ofert?

Najlepsze oferty to takie, które łączą w sobie:

  • dobrą cenę,
  • sprawdzone łodzie od zaufanych armatorów,
  • przejrzyste warunki czarteru.

Wszystko to znajdziesz w naszej prostej wyszukiwarce. Pamiętaj jednak, że inni żeglarze też mają do niej dostęp. Jeśli czarter jachtu na Zakintos jest Twoim marzeniem, nie pozwól, by ktoś inny Cię ubiegł. Zacznij przeglądanie ofert jak najwcześniej. 

Dzięki temu osiągniesz też dodatkowe korzyści — pamiętaj, że wielu armatorów oferuje zniżki za tzw. first minute, czyli za rezerwację z odpowiednim wyprzedzeniem. Korzystając z tej opcji, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Czarter jachtu w Grecji ze sternikiem 

Jeśli chcesz pożeglować po greckich wodach, postaw na czarter jachtu ze skipperem, czyli zawodowym kapitanem. Dzięki temu zrealizujesz swoje marzenie, a przy okazji zyskasz też doskonałego przewodnika, który dobrze zna lokalne wody i pokaże Twojej załodze najciekawsze miejsca w okolicy. Jak go znaleźć? To bardzo łatwe – wystarczy, że rezerwując czarter jachtu na Zakintos zaznaczysz w wyszukiwarce odpowiednią opcję, a my zajmiemy się całą organizacją. 

Czarter jachtu w Grecji - polecane lokalizacje

NASZE MARKI