Czartery jachtów Saint-Martin - Karaiby

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Dlaczego warto zatrzymać się w Saint-Martin?

Saint-Martin to wyspa leżąca na terytorium zależnym Francji, której stolicą jest miasto Marigot liczące około 6 tys. mieszkańców. Będąc na wyspie koniecznie trzeba zobaczyć Loterie Farm, Petite Plage, Petittes Cayes oraz popłynąć na wyspę Pinel. Warto pamiętać, że terytorium graniczne Francji graniczy bezpośrednio z Sint Maarten, czyli terytorium zależnym Holandii. Będąc na Karaibach warto zobaczyć obie części wyspy. Zwiedzając holenderska część proponujemy wycieczkę do Parku Papug oraz na punkt widokowy Rotary.

Jak wyczarterować jacht na Karaibach?

Jeśli planujesz samodzielnie żeglować po karaibskich wodach musisz posiadać patent jachtowego sternika morskiego. Jednakże, jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień możesz wynająć łódź ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo całej załogi i pokaże Ci najpiękniejsze zakątki na Karaibach. 

Planujesz urlop w okresie jesienno-zimowym? Zastanawiasz się, gdzie wyczarterować jacht, żeby cieszyć się piękną pogodą i cudownymi plażami? Zapraszamy na wakacje do Saint-Martin na Karaibach.

Filtry
data rozpoczęcia: 27-07-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Karaiby, Saint-Martin
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI