Czarter jachtów Krk - Chorwacja

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Co warto zobaczyć w Krk?

Będąc na wyspie możemy zobaczyć przepiękne laguny, gęste lasy z roślinnością śródziemnomorską, niezwykłe jeziora oraz surowy górski krajobraz. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnikom zwiedzania polecamy zobaczyć jaskinię Biserujka, Kościół i klasztor w Glavotok, Zamek Frankopanów oraz słynące z najlepszych winnic Miasto Vrbnik. Po całym dniu zwiedzania można się udać na jedną z wielu plaż na wyspie m.in. Koralj, Potovosce, Vela Luka czy Redagara, na którą można się udać ze swoim pupilem.

Jak wyczarterować jacht w Chorwacji?

Jeśli pragniesz samodzielnie żeglować po chorwackich wodach musisz posiadać patent jachtowego sternika morskiego oraz świadectwo radiooperatora krótkiego zasięgu (SRC). Jednakże, jeśli nie posiadasz odpowiednich uprawnień to nic straconego! Wystarczy, że wyczarterujesz jacht ze skipperem, który pokaże Ci najpiękniejsze miejsca w Chorwacji. 

Nie masz jeszcze pomysłu na urlop? Szukasz miejsca z pięknymi plażami i niezwykłą architekturą? Pragniesz skosztować wina z lokalnej winnicy oraz rozkoszować się makaronem z owocami morza? Trafiłeś w dobre miejsce! Czarterując jacht z wyspy Krk poznasz najpiękniejsze miejsca w okolicy i poczujesz niezwykły klimat chorwackich miasteczek. 

Filtry
data rozpoczęcia: 22-06-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Chorwacja, Krk
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI