Czarter jachtów Medulin - Chorwacja

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Dlaczego Medulin?

Medulin położone jest na półwyspie Istria w południowej Chorwacji. Miasteczko przyciąga turystów pięknymi plażami, zarówno żwirowymi, kamienistymi, jak i piaszczystymi. W szczególności polecamy plaże Bijeca, Belvedere i Alba Chiara. Po odpoczynku w pięknej scenerii warto się udać na spacer wzdłuż promenady i skosztować lokalnych potraw oraz poczuć wyjątkowy klimat nadmorskiego miasteczka.

Ponadto to, jest to miejscowość charakteryzująca się klimatem śródziemnomorskim. W lecie masz pewność, że słońce i wysoka temperatura będą Ci towarzyszyć codziennie.

Jak wyczarterować jacht w Medulin?

Jeśli planujesz samodzielnie czarterować jacht w Chorwacji, potrzebujesz patent jachtowego sternika morskiego lub kapitana jachtowego oraz świadectwo radiooperatora krótkiego zasięgu (SRC) albo chorwacki patent Voditelj Brodice. Wówczas certyfikat SRC nie jest już potrzebny.

Jeśli nie posiadasz odpowiednich patentów możesz wyczarterować jacht ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo Twoje oraz całej załogi. Ponadto nasi skipperzy to skarbnica wiedzy żeglarskiej.

Planujesz czarter jachtu w Medulin? Szukasz pomysłów na ciekawe trasy? Zastanawiasz się czy warto? Jesteś we właściwym miejscu! Tu zobaczysz najlepsze oferty czarterów, dowiesz się jaką łódź wybrać i jak w kilka minut zarezerwować wakacje życia na jachcie.

Filtry
data rozpoczęcia: 27-07-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Chorwacja, Medulin
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI