Czarter jachtów Seget Donji - Chorwacja

Wybierz akwen
Region
Data startu
Długość rejsu
Wiek jednostki
od 0 do10 lat
Długość jednostki
od 2 do 10 ft
od 2 do 10 m
Liczba koi
od 2 do 10
Liczba kabin
od 2 do 10
Liczba toalet
od 2 do 10
Typ jednostki
Dowolny
Model jednostki
Cena w EUR

Dlaczego warto wybrać się do Seget Donji?

Seget Donji to małe miasteczko, położone zaledwie 2 kilometry od Trogiru. Miejscowość przyciąga turystów pięknymi plażami, na których nawet w szczycie sezonu można odpocząć w ciszy i spokoju. Medena to jedna z najpiękniejszych plaż w Chorwacji, ukryta w zaciszu lasu iglastego. Warto również się udać na plażę Stiniva, oddaloną o 2 kilometry od miasteczka. Pomimo, że Seget donji to mała miejscowość miłośnicy aktywnego wypoczynku również znajda tu coś dla siebie. Można zwiedzić dawną fortecę obronną, średniowieczny kościół świętego Daniela oraz Muzeum Miejskie.  

Jak wyczarterować jacht w Seget Donji?

Czarterując jacht w Chorwacji, koniecznie trzeba zatroszczyć się o stronę formalną rejsu, czyli o to, żeby w załodze znalazła się osoba mająca odpowiednie uprawnienia żeglarskie. Żeby móc spokojnie poprowadzić łódź w Chorwacji, trzeba mieć patent co najmniej jachtowego sternika morskiego oraz certyfikat obsługi radiostacji (SRC). Alternatywnym rozwiązaniem jest lokalny patent Voditielj Brodice. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich patentów, nie musisz rezygnować z wymarzonych wakacji. W takiej sytuacji proponujemy wyczarterowanie jachtu ze skipperem, który zadba o bezpieczeństwo Twoje i załogi.

Planujesz czarter jachtów w Seget Donji? Tutaj zobaczysz najlepsze oferty czarterów jachtów w Chorwacji. Ponadto poznasz praktyczne wskazówki, dzięki którym znajdziesz idealny jacht i spędzisz wymarzone wakacje. 

Filtry
data rozpoczęcia: 27-07-2024
długość rejsu: 7
lokalizacja: Chorwacja, Seget Donji
Wyniki: 0
Sortowanie:
Brak wyników wyszukiwania dla wybranych kryteriów.

Posiadamy dodatkowo jachty, które nie są bezpośrednio wyszczególnione w wyszukiwarce. W przypadku braku wyników wyszukiwania prosimy o wysłanie do nas zapytania:

NASZE MARKI